Ups! Mamy krótką przerwę. Zamówienia złożone w dniach 17.01.2018 - 21.01.2018 zrealizujemy 22.01.2017. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Krzesło DIAGO Szaroniebieski/ Dąb /PLN 990.00

DIAGO czyli na ukos! Niektórzy mówią, że stworzenie krzesła to prawdziwe wyzwanie dla projektanta. I rzeczywiście, głowy parowały nam od różnych pomysłów i rozwiązań. Jedno jest pewne – z DIAGO jesteśmy naprawdę dumni! Wymyślając DIAGO postanowiliśmy wyjść za próg naszego sklejkowego świata. Do głosu doszły inspiracje japońskim origami, daliśmy też poszaleć liniom i płaszczyznom, których nie powstydziłby się najlepszy szlifierz diamentów z Antwerpii. Nie będzie nudno! Współpracuje z nami cała orkiestra kolorów, którą dyrygują artyści malarze. Można wybrać słoneczny żółty, pastelowy błękit, miętowy zielony, butelkowy zielony, koralowy czerwony, popielaty biały, szaro-niebieski, ciemny niebieski, głęboki czarny, grafitowy szary.

MATERIAŁ I TECHNOLOGIA:
Siedzisko: blacha aluminiowa gr. 2mm, cięta i gięta numerycznie, następnie ręcznie wykańczana i malowana proszkowo (strukturalny mat) w dziesięciu kolorach.
Nogi: sklejka brzozowa fornirowana dębem, cięta numerycznie, następnie ręcznie wykańczana i olejowana;
elementy połączone za pomocą czterech śrub; produkt posiada atest do użytku w obiektach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych.
  • Cena: PLN 990.00
  • Marka: Tabanda
  • Materiał: aluminium, sklejka brzozowa
  • Rozmiar: szer. 45 x wys. 84 x gł. 50 cm
  • Dostępność: do 6 tygodni
  • +1
     
Ten produkt znajdziesz w działach: