Ups! Mamy krótką przerwę. Zamówienia złożone w dniach 17.01.2018 - 21.01.2018 zrealizujemy 22.01.2017. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Rozmowy zwierząt /PLN 35.00

Ośmiornica marzy o nowym zestawie klocków lego, zając rozważa eutanazję a chomik chciałby po prostu dobiec do mety.

A Ty, o czym marzysz?

„Rozmowy zwierząt” Patriciji Bliuj - Stodulskiej to zbiór anegdotycznych dialogów międzygatunkowych poruszających tematykę nie tylko prozwierzęcą. Swobodnie kreślony świat staje się zwierciadłem ludzkich cech. Z podsłuchanych rozmów możemy dowiedzieć się tak samo dużo o zwierzętach jak i o sobie samym i współczesnym świecie. Autorka w dowcipny i lekki sposób skłania nas do przemyśleń na ważne tematy. To, jaki morał wyciągniemy z tych historii i czy odnajdziemy siebie wśród zwierzęcych portretów pozostaje naszą indywidualną sprawą, wszak podobno mamy wolną wolę. Kto wie być może dzięki tej książce odpowiemy sobie w końcu na pytanie: „Czy Wuj Leon nie był przypadkiem małpą”?

Patricija Bliuj-Stodulska.

Absolwentka warszawskiej ASP. Urodzona w Wilnie. Współpracuje między innymi z Wydawnictwem Hokus-Pokus. Rysuje dla Codziennika Feministycznego. Laureatka I nagrody wydawnictwa Hokus-Pokus w konkursie Illustration Startup .

Patricija o sobie:

Urodziłam się z ołówkiem w ręku. Znam cztery języki, ale nie mam prawa jazdy. Mam kota, syna i poczucie humoru. Lubię zwierzęta, ale nie na tyle, by je jeść.

Rozmowy zwierząt | Autor: Patricija Bliuj- Stodulska | Okładka miękka |

96 str . | 17×25 cm | ISBN: 978-83-938596-3-4
Ten produkt znajdziesz w działach: