Ups! Mamy krótką przerwę. Zamówienia złożone w dniach 17.01.2018 - 21.01.2018 zrealizujemy 22.01.2017. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Wazon OKO złoty /PLN 1200.00

OKO to limitowana seria ceramicznych, ręcznie malowanych wazonów wykonanych przez ilustratorkę, graficzkę i projektantkę Malwinę Konopacką. Tytułowe oko pojawia się zarówno w formie uproszczonej - kropki, aż po linearne oko, z rzęsami, brwiami, czarną soczewką. Punktem wyjścia jest ilustracja, jej umowność i duża możliwość interpretacji. Wazon Oko miał swoja premierę w ramach Designers Week w Tokio, 2014. W maju 2015 wazony prezentowane bede w ramach wystawy Inside Out na Wanted Design w Nowym Jorku.

Wazony malowane są w cztery wzory: OKO / Złoto /
Platyna / Kolor –wyprodukowane po 5 sztuk (numerowana i sygnowana seria po 5 egzemplarzy). Motywy podkreślają wgłębienia w formie wazonu tworzące tytułowe oczy na każdym z nich. Projektantka do malowania używa zarówno metali szlachetnych (złoto, platyna), klasycznego kobaltu jak i palety farb podszkliwnych. Dodatkowo 15 autorskich, unikatowych wzorów -od kobaltowych patternów, po wielobarwne ilustracje, tworzy serię ilustrowanych przedmiotów - 35 egzemplarzy.

Zabawa formą, podkreślanie jej lub zaprzeczanie, ilustracja - symboliczna i figuratywna, kolor - od kobaltu po wielobarwność - tworzą w całości serię wielowymiarowych ilustracji.

WAZON: wysokosc - 42 cm, srednica - 19 cm.
Recznie malowane, wyprodukowane w Polsce.
Ten produkt znajdziesz w działach: