Ups! Mamy krótką przerwę. Zamówienia złożone w dniach 17.01.2018 - 21.01.2018 zrealizujemy 22.01.2017. Dziękujemy za wyrozumiałość!

puzzle Polska dla dzieci /PLN 65.00

Puzzle Polska to jedyne puzzle z mapą Polski przedstawiającą atrakcje dla dzieci.

Dzieci znajdą na mapie najciekawsze zabytki i budynki charakterystyczne dla polskich miast: Wawel, Stadion Narodowy czy Żuraw (zabytkowy dźwig portowy w Gdańsku). Na mapie pokazane zostały miejsca szczególnie ciekawe dla najmłodszych: Jurapark w Krasiejowie, planetarium w Olsztynie, pojezierze mazurskie, żaglowiec Dar Pomorza.Do puzzli została dołączona broszura z opisem wszystkich atrakcji z mapy (po polsku i po angielsku) oraz plakat - mapa Polski.


Mapa polski z ilustracji puzzli przybliży dzieciom:

- miejsca charakterystyczne dla danego regionu i miast: poznańskie koziołki, katowicki Spodek, kopania soli w Wieliczce

- flagi sąsiadów Polski

- kierunki świata (róża wiatrów)

- podział na województwa

- najważniejsze rzeki

- zwierzęta żyjące w PolsceDzięki angielskiemu i francuskiemu opisowi na opakowaniu Puzzle Polska dla dzieci doskonale sprawdza się jako prezent z Polski.


Zalety puzzli:

- elementy puzzli zostały idealnie dopasowane a płótno, którym jest pokryty karton sprawia, że puzzle łatwiej się układa

- opakowanie to estetyczna walizeczkaPuzzle Polska dla dzieci otrzymały wyróżnienie w konkursie „najlepsza zabawka targów” na Kid’s Biz Fair 2012.Wymiary puzzli: 48x34 cm

Wielkość pojedynczego elementu: 5 x 5 cm

wymiary pudełka: 21 x 26 x 7,5 cm


Ten produkt znajdziesz w działach: