Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności

Prześcieradło PURE z czystej bawełny, płótno, ciemne szare /od PLN 69.00

Prześcieradło z czystej bawełny o podwyższonej gramaturze i splocie płóciennym w wymiarach do wyboru.
Tworząc nasze tekstylia skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na produkcie i jego funkcjonalności, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którym nasze produkty będą służyć na co dzień, przez lata.
Produkty linii PURE zaprojektowane i wyprodukowane przez HOP DESIGN to najwyższa jakość materiałów, precyzyjne wykonanie z dbałością o najmniejsze detale oraz nieprzemijające wzory. Stosujemy wyłącznie naturalne tkaniny bez jakichkolwiek nadruków, aby uniknąć syntetycznych farb drukarskich, z którymi ma obcować ludzkie ciało.
Tradycyjne prześcieradło płócienne – perkalowe jest wyjątkowo odporne na przetarcia i mechacenie. Jest ono niezwykle łatwe w pielęgnacji. Jego wielką zaletą jest to, że można je prać w wysokiej temperaturze 60°C, można je suszyć w suszarce, prasować żelazkiem w wysokiej temperaturze, wybielać oraz czyścić chemicznie, a także krochmalić. Charakteryzuje się wysoką absorbcją wilgoci, praktyczne do użytku przez cały rok.Uniwersalny kolor i brak zbędnych zdobień sprawiają, że wkomponuje się w każde wnętrze.
SPECYFIFIKACJA TECHNICZNA:
Materiał: 100% bawełna
Splot: płócienny
Gramatura: 140g/m2
Kraj produkcji: Polska
Gwarancja: 2 lata
Ten produkt znajdziesz w działach: