Ups! Mamy krótką przerwę. Zamówienia złożone w dniach 17.01.2018 - 21.01.2018 zrealizujemy 22.01.2017. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Krzesło DIAGO ze skórą- Miętowy Zielony/ Orzech /PLN 1489.00

DIAGO czyli na ukos! Niektórzy mówią, że stworzenie krzesła to prawdziwe wyzwanie dla projektanta. I rzeczywiście, głowy parowały nam od różnych pomysłów i rozwiązań. Jedno jest pewne – z DIAGO jesteśmy naprawdę dumni! Wymyślając DIAGO postanowiliśmy wyjść za próg naszego sklejkowego świata. Do głosu doszły inspiracje japońskim origami, daliśmy też poszaleć liniom i płaszczyznom, których nie powstydziłby się najlepszy szlifierz diamentów z Antwerpii. Nie będzie nudno! Współpracuje z nami cała orkiestra kolorów, którą dyrygują artyści malarze. Można wybrać słoneczny żółty, pastelowy błękit, miętowy zielony, butelkowy zielony, koralowy czerwony, popielaty biały, szaro-niebieski, ciemny niebieski, głęboki czarny, grafitowy szary.

Wystrojone w obcisły kostium z czarnej, ekologicznej skóry, DIAGO ZE SKÓRĄ wabi elegancją i zmysłowością. Luksusowe i niepokorne zarazem, przyciąga do siebie indywidualistów – zarówno tych z gangów motocyklowych i tych z ekskluzywnych klubów.

MATERIAŁ I TECHNOLOGIA:

Siedzisko: blacha aluminiowa gr. 2mm, cięta i gięta numerycznie, następnie ręcznie wykańczana i malowana proszkowo (strukturalny mat) w dziesięciu kolorach.
Wewnętrzna strona pokryta jest skórą ekologiczną grubości 1,5mm, przeszytą czarną nicią wzdłuż linii gięcia.
Nogi: sklejka brzozowa fornirowana orzechem, cięta numerycznie, następnie ręcznie wykańczana i olejowana;
elementy połączone za pomocą czterech śrub; produkt posiada atest do użytku w obiektach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych.
  • Cena: PLN 1489.00
  • Marka: Tabanda
  • Materiał: blacha aluminiowa, sklejka brzozowa, skóra ekologiczna
  • Rozmiar: szer. 45 x wys. 84 x głęb. 50 cm
  • Dostępność: do 6 tygodni
  • +1
     
Ten produkt znajdziesz w działach: