Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności

Sailor Blue Poszewka dekoracyjna na poduszkę /od PLN 92.00

Nabrać wiatru w żagle – pasy w kolorze błękitu bryzy morskiej. Efektowna poszewka dekoracyjna, która uzupełni wystrój marynistyczny nie tylko w domu, ale też w stylizowanym tematycznie lokalu – restauracji czy nadmorskiej knajpki. Poszewka z jednej strony ma biało-niebieskie pasy, z drugiej materiał przypominający jeans. Całość wykończona jest granatową, stylową lamówką. Poszewka wykonana jest z miękkiej i delikatnej bawełny (przód), która nie niszczy się, nie odkształca i doskonale wygląda przez długi czas, oraz poliestru (tył).
Jako wkład do poszewki polecamy wypełnienie jedwabne. Wykonane jest ono z wysokiej jakości syntetycznego jedwabiu, jest delikatne i miękkie. Wypełnienie jest produktem najwyższej jakości, nietoksycznym i w stu procentach bezpiecznym. Z zewnątrz wykończone jest elegancką lamówką z wypustką, wewnątrz znajdują się silikonowe kulki. Kulki są antyalergiczne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Są wytwarzane przez polskiego producenta, posiadają 3 atesty:
- Oeko-Tex® Standard 10 – najważniejszy na świecie znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych. Produkty posiadające ten znak są wolne od wszelkich substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie
- TUV – certyfikat spełnienia norm środowiskowych na zawartość formaldehydu i związków cynoorganicznych
- Międzynarodowy Certyfikat Trudnopalności FIRA
  • Cena: od PLN 92.00
  • Marka: WE LOVE BEDS
  • Rozmiar: 40 x 60 cm.
  • Dostępność: do 5 dni

  • Wkład do poszewki

  • +1
     
Ten produkt znajdziesz w działach: