Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności

Komplet pościeli NIEBO PÓŁNOCNE - zestaw pojedynczy /od PLN 335.00

Ile razy zadzieraliście głowę i z wielkimi z zachwytu oczami wpatrywaliście w gwiazdy? Jest ich tak dużo! Są tam od zawsze. Jakby przyklejone, ciągle w tym samym miejscu. Dają poczucie bezpieczeństwa, bo pomimo wszystkich naszych trosk, one wciąż tam są. Co noc świecą, układają się w konstelacje. Nie sposób pojąć, jak mali jesteśmy w tym całym, kosmicznym towarzystwie. Dlatego właśnie spoglądanie w niebo jest tak wciągające! Szczególnie latem, gdy noce są ciepłe, a „spadające gwiazdy” co chwilę rozświetlają niebo.

Gwiazdy, które znajdziecie na naszej pościeli to konstelacje Nieba Północnego. Jak wiele z nich znacie i które uda Wam się rozpoznać? Jest Orion ze swoim gwiezdnym pasem, piękna Kasjopeja, zaraz obok Gwiazda Polarna i Mała Niedźwiedzica. Smok, Ryś, Żyrafa... Może łatwiej będzie przy pomocy mapy nieba, którą dołączamy do każdego kompletu pościeli. Dzięki niej można przekonać się, który skrawek nieba należy waśnie do nas

Pościel wykonana jest z wysokiej jakości satyny bawełnianej, która jest zarazem wytrzymała jak i miękka w dotyku. Produkt jest w 100% polski, od projektu, przez tkaninę i druk, na opakowaniu kończąc.

Zestaw pojedynczy zawiera:
jedną poszewkę na kołdrę,
jedną poszewkę na poduszkę.
Tkanina: 100% satyna bawełniana z Certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100
Nadruk: fotograficzny
Zapięcie: poszewki na kołdry oraz poduszki: ukryty zamek błyskawiczny.
KOMPLETY SZYTE NA MIARĘ
Jeżeli wymiar Twojej kołdry lub poduszki jest inny, napisz do nas! Pościel zostanie uszyta specjalnie dla Ciebie!
  • Cena: od PLN 335.00
  • Marka: HAYKA
  • Dostępność: do 7 dni

  • Wymiary poszewki na kołdrę

    Wymiary poszewki na poduszkę

  • +1
     
Ten produkt znajdziesz w działach: