Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności

Komplet pościeli NIEBO PÓŁNOCNE - zestaw podwójny /od PLN 385.00

Ile razy zadzieraliście głowę i z wielkimi z zachwytu oczami wpatrywaliście w gwiazdy? Jest ich tak dużo! Są tam od zawsze. Jakby przyklejone, ciągle w tym samym miejscu. Dają poczucie bezpieczeństwa, bo pomimo wszystkich naszych trosk, one wciąż tam są. Co noc świecą, układają się w konstelacje. Nie sposób pojąć, jak mali jesteśmy w tym całym, kosmicznym towarzystwie. Dlatego właśnie spoglądanie w niebo jest tak wciągające! Szczególnie latem, gdy noce są ciepłe, a „spadające gwiazdy” co chwilę rozświetlają niebo.

Gwiazdy, które znajdziecie na naszej pościeli to konstelacje Nieba Północnego. Jak wiele z nich znacie i które uda Wam się rozpoznać? Jest Orion ze swoim gwiezdnym pasem, piękna Kasjopeja, zaraz obok Gwiazda Polarna i Mała Niedźwiedzica. Smok, Ryś, Żyrafa... Może łatwiej będzie przy pomocy mapy nieba, którą dołączamy do każdego kompletu pościeli. Dzięki niej można przekonać się, który skrawek nieba należy waśnie do nas.

Pościel wykonana jest z wysokiej jakości satyny bawełnianej, która jest zarazem wytrzymała jak i miękka w dotyku. Produkt jest w 100% polski, od projektu, przez tkaninę i druk, na opakowaniu kończąc.

Zestaw podwójny zawiera:
jedną poszewkę na kołdrę i dwie poszewki na poduszki
Tkanina: 100% satyna bawełniana z Certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100
Nadruk: fotograficzny
Zapięcie: poszewka na kołdrę oraz poduszki: ukryty zamek błyskawiczny.
KOMPLETY SZYTE NA MIARĘ
Jeżeli wymiar Twojej kołdry lub poduszki jest inny, napisz do nas! Pościel zostanie uszyta specjalnie dla Ciebie!
  • Cena: od PLN 385.00
  • Marka: HAYKA
  • Materiał: satyna bawełniana
  • Dostępność: do 7 dni

  • Wymiary poszewki na poduszkę

    Wymiary poszewki na kołdrę

  • +1
     
Ten produkt znajdziesz w działach: